PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338362}
7,8 40 704
oceny
7,8 10 1 40704
7,8 30
ocen krytyków
Persepolis
powrót do forum filmu Persepolis

Biorąc pod uwagę ilość negatywnych opinii o tym filmie użytkowników na forum, myślę, że tak wysoka ocena w głosowaniu, to jakaś grubsza akcja dystrybutora. Wyszła kicha, ale jakoś trzeba ją sprzedać, więc zatrudnia się osoby, które sztucznie podbijają oceny dając same 10.

ocenił(a) film na 9
kjubb

Ale jaką ilość negatywnych opinii? Ja tu widzę na zmianę tematy wychwalające i negujące ten film. W "Gazecie telewizyjnej" widzę przy nim cztery gwiazdki. Na IMDb widzę ocenę 8/10 (Top 1000 voters 7/10).

Co w tym akurat przypadku zwiększa prawdopodobieństwo podbijania na tle innych filmów? "[Rec]" uważam za marny film, "Gwiezdnych wojen" nigdy nie lubiłem, "Seks w wielkim mieście" i "Californication" mnie zupełnie nie wciągnęły, "Piątki trzynastego" są dla mnie śmieszne, "Clerks" to dla mnie film bez fabuły o beznadziejnych i nie przykuwających uwagi postaciach, a "Od zmierzchu do świtu" to eklektyczne niewiele warte filmidło. Nie wiem jakim cudem, ale całkiem sporej grupie osób ponoć się jednak one podobają. Czy to też jest jakiś spisek? Akcja dystrybutorów próbujących np. pozbyć się "Psychozy" z magazynów?

ocenił(a) film na 9
Khaosth

Zaspiskuję. A co? 9/10

kjubb

buahahhaha zatrudnia się osoby..... buahahaha oooo nie moge!!!!!!!

dontpanic

yhyyy, ja zostałam zatrudniona.
przetransformowali mój mózg na potrzeby filmu.

orengada

http://kultura.onet.pl/literatura/artykuly/kupowanie-recenzji-jest-coraz-popular niejsze,1,5230467,artykul.html

ocenił(a) film na 8
kjubb

Jezu... ale wy naiwni jesteście...
Tak recenzję mogą sobie kupić...
Ae wątpię, że zapłacili 10 000 użytkowników, aby dali 10/10 dla filmu...
Ogarnijcie się cholerni spiskowcy

ocenił(a) film na 8
maciekges

To napewno Żydy za tym stoją.

ocenił(a) film na 8
Niskobudzetowy

Żydy i komuchy! Film gloryfikuje Stalina! Na pewno miesza się w to Putin, Tusk i Wyborcza!

ocenił(a) film na 10
maciekges

Albo Pis z Kaczyńskim i Macierewiczem na czele...

użytkownik usunięty
kjubb

xD

ocenił(a) film na 9

Nie popadajmy w paranoję... i trochę więcej dyskrecji, oni są już wszędzie, z tego co wiem nie tylko podbijają oceny filmów za pomocą specjalnie tresowanych szympansów, ale także są odpowiedzialni za emitowanie kolejnych sezonów "mody na sukces" - to dowód no to jakie mają wpływy. Boję się xD

ocenił(a) film na 9
kjubb

Nie znasz się chłopcze. To wspaniały film o świecie o którym nie masz niestety pojęcia. Co więcej jak na animację bardzo pomysłowo zrobiony i poruszający ważne sprawy odnośnie funkcjonowania kobiet w arabskiej rzeczywistości.

ocenił(a) film na 6
Betix

A skąd wiesz, czy nie ma pojęcia? Może żył chociażby w komunistycznej Polsce... dużo się to nie różniło od historii - biednych, prześladowanych komuszków - opisanej w tej historii...

użytkownik usunięty
kjubb

Równie dobrze można się przyczepić do każdej średniej, która nie zgadza się z naszą własną oceną. Ale nie lepiej sobie darować takie farmazony skoro zawsze znajdzie się film, który jest powszechnie lubiany a nam się nie spodoba? Może nie rozumiesz takiej kwestii, że ktoś może mieć... INNE ZDANIE (TU-TU-TUUUUM!). Ogarnij się babo/chłopie.

ocenił(a) film na 8
kjubb

O kurde, on na serio....?

ocenił(a) film na 9
kjubb

ty tak serio, czy masz 10 lat ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones