PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338362}
7,8 40 704
oceny
7,8 10 1 40704
7,8 30
ocen krytyków
Persepolis
powrót do forum filmu Persepolis

Film nie zaskakuje jakością animacja, ale przemyślane (nie koniecznie oryginalne) przejścia między poszczególnymi wątkami z pewnością urozmaicają tą bajkę. Mimo, iż oglądałem ją po 24 to nie zasnąłem ;^) . Warto też zwrócić uwagę na kreację postaci, każdy tu ma swój charakter, co prawda działa to potem na zasadzie schematu (zawsze taki sam ojciec, babcia, matka), ale jest to na tyle przekonujące, że darzy się ich sympatią .
Szczególnie trafiły do mnie niektóre z babciowych mądrości życiowych.

P.S.-zdaj sobie sprawę, że to bajka nie dla wszystkich, niektórych znudzi innych zirytuje, a innym się spodoba.

Lazy_Boy

co do samej formy animacji - REWELACJA. mógłbym oglądać ten film bez dźwięku a i tak bym go kupił^^

ocenił(a) film na 10
Lazy_Boy

Ten film musiał byc tak animowany, bo jest adaptacja komiksu tak właśnie narysowanego. A całość jak dla mnie rewelka. Od dłuższego czasu nie widziałem filmu, który by z takim wdziękiem mówił o tak ciężkich tematach...

ocenił(a) film na 9
Lazy_Boy

mnie własnie kreska zauroczyła- tworzy niesamowity klimat, kontrasty,cienie- cos niesamowitego :)

ocenił(a) film na 8
Lazy_Boy

Animacja to chyba najwspanialsza rzecz w tym filmie. Bardzo pomysłowa, przemyślana, inteligentna, z poczuciem humoru... Po prostu cudo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones