PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338362}
7,8 40 704
oceny
7,8 10 1 40704
7,8 30
ocen krytyków
Persepolis
powrót do forum filmu Persepolis

Świetny!

ocenił(a) film na 7

Pierwsze pół godziny filmu mnie zniechęciło. Odniosłam wrażenie, że to jakiś polityczny bełkot bez duszy. Teraz jednak, gdy obejrzałam "Persepolis" w całości, nie żałuję. Z każdą kolejną minutą film przekonywał mnie do siebie coraz bardziej. Nie da się nie polubić głównej bohaterki! Jest po prostu wspaniała ze swoim sceptycyzmem i dystansem do samej siebie. A jeszcze lepsza jest babcia oraz jej zdrowe podejście do życia! Produkcja ta uwiodła mnie specyficznym klimatem oraz pewną "migawkowatością" polegającą na szybkim przechodzeniu jednego obrazu, wydarzenia w kolejne. Całość bawi, ale i wzrusza. Polecam gorąco!

ocenił(a) film na 8
ScarlettElvie

Ja też polecam, poza wszystkim o czym powyżej - jest świetnie komiksowo wystylizowana, Marjane spada na dno i podnosi się znowu jak komiksowa superbohaterka, wojownicza i niepokorna. Świetny film.

mona_4

wow niesamowite - spada na dno i sie podnosi! to super dowód na komikosowość....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones